§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell Turniejowy 10kg
Dostępny

Kettlebell Turniejowy 10kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Najwyższej jakości turniejowy Kettlebell o wadze 10 kilogramów oraz wymiarze zgodnym ze światowym standardem.

Cena dla Ciebie

145,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych. Łatwy do przechowania, oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość - kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów i bardziej doświadczonych osób, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

Idealnie gładka rączką minimalizuje prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się odważnika podczas wykonywania ćwiczeń. Dodatkowo rączka pokryta została transparentną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama. W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm, jak również z rączką o grubości 35mm. 

Waga10kg
MateriałStal

Napisz opinię

Kettlebell Turniejowy 10kg

Kettlebell Turniejowy 10kg

Najwyższej jakości turniejowy Kettlebell o wadze 10 kilogramów oraz wymiarze zgodnym ze światowym standardem.