§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
  • Kettlebell 26kg
Dostępny

Kettlebell Turniejowy 26kg

l s='Free delivery!'}

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 950

Najwyższej jakości turniejowy Kettlebell o wadze 26 kilogramów oraz wymiarze zgodnym ze światowym standardem.

Cena dla Ciebie

308,00 zł

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania

lub

Zadzwoń do nas
42 636 17 99

Lubisz to? Podziel się!

Kettlebell powoli staje się jednym z najbardziej popularnych przyrządów do ćwiczeń, zarówno na siłowni jak i w warunkach domowych. Łatwy do przechowania, oferuje ogromną ilość ćwiczeń rozwijających różne części ciała. Od klasycznych ćwiczeń poprawiających siłę jak przysiady, martwy ciąg czy wyciskanie, do mniej konwencjonalnych ćwiczeń poprawiających mobilność i wytrzymałość - kettlebell to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów i bardziej doświadczonych osób, jak i osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami.

Idealnie gładka rączka zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia hantli podczas treningu. Dodatkowo rączka pokryta została bezbarwną powłoką antykorozyjną, a całość posiada dwie warstwy farby proszkowej.

Cechą wspólna wszystkich kettli turniejowych jest to, iż niezależnie od ciężaru ich wielkość jest taka sama. W naszej ofercie posiadamy obciążenia ze standardową grubością rączki - 33mm, jak również z rączką o grubości 35mm.

Waga26kg
MateriałStal
KolorPomarańczowy

Napisz opinię

Kettlebell Turniejowy 26kg

Kettlebell Turniejowy 26kg

Najwyższej jakości turniejowy Kettlebell o wadze 26 kilogramów oraz wymiarze zgodnym ze światowym standardem.