§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Rollery Jest 3 produktów.

Dla każdego sportowca niezwykle ważne jest zapobieganie kontuzjom oraz właściwa regeneracja po każdym intensywnym treningu. Nie każdy ma jednak czas i pieniądze na usługi profesjonalnego masażysty. Tu z pomocą przychodzi polecany przez fizjoterapeutów wałek do masażu.

Roller to sprzęt wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej o zwiększonej twardości.  Może on przybrać formę podłużnego walca o gładkiej lub karbowanej powierzchni. Dzięki temu jest idealnym uzupełnieniem ćwiczeń regeneracyjnych.

Roller ma zastąpić profesjonalnych terapeutów manualnych. Sprzęt przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania głębokiego masażu tkanek. Wystarczy położyć go na podłodze i oprzeć na nim partię ciała, która ma zostać rozluźniona. Każdy jest w stanie sam kontrolować siłę nacisku. Roller do masażu pozwala na rozbicie zgrubień, które  powstały w tkance łącznej oraz zwiększa produkcję kolagenu. Ten krok zapobiega pojawieniu się bólu, a także jest działaniem prewencyjnym przed wystąpieniem kontuzji, ponieważ powięź staje się bardziej elastyczna. Dodatkowo wałek poprawia ruchomość stawów i kurczliwość mięśni. Osoby bardzo aktywne mogą wpleść ćwiczenia z wałkiem w swój cykl przygotowawczy do treningów. Ten zabieg poprawia odżywienie i dotlenienie mięśnia. Rolowanie jednej partii ciała nie powinno przekraczać 30 sekund.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów