§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Mace Jest 9 produktów.

Macebell to zmodyfikowana wersja clubbell. Przyrządy różnią się przede wszystkim długością. Ten młot treningowy pochodzi z czasów starożytnej Persji. Wykorzystywany był podczas treningów każdej osoby, która chciała władać ciężkim orężem. Ćwiczenia angażują wiele partii mięśni. Dzięki temu wojownicy zyskiwali nie tylko siłę, ale i niezwykłą gibkość.

Cały sekret skuteczności mace tkwi w jej budowie. Ciężar pałki skoncentrowany jest na jej końcu. Długość młota wymusza na ćwiczącym większy zakres ruchów, przy czym musi on mocno napiąć całe ciało, aby kontrolować jego pęd.

Macebell dopiero od niedawna dostępna jest na polskim rynku, a już teraz ma całą grupę zwolenników, która wciąż się powiększa. Treningi z użyciem tego produktu budują siłę eksplozywną i pomagają w rozluźnieniu mięśni.

Mace może być stosowana jako uzupełnienie treningu siłowego oraz sportów walki. W naszej ofercie znajdują się sprzęty w zakresie wagowym od 2,5 do 27,5 kilograma.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów