§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Kettlebells Jest 35 produktów.

Odważniki kettlebells podbijają cały świat. Fani fitnessu coraz chętniej włączają je w swoje codzienne treningi. To dzięki ich niezaprzeczalnym zaletom. Odważniki do ćwiczeń angażują do pracy mięśnie dolnej partii pleców, ramion oraz nóg. Regularne treningi pozwalają na zwiększenie siły ścisku, poprawiając przy tym motorykę i wytrzymałość organizmu.

Kettlebell z wyglądu przypomina kulę armatnią z doczepionym uchwytem. Dzięki przesuniętemu środkowi ciężkości ćwiczenia z ich użyciem są bardziej efektywne, niż z wykorzystaniem tradycyjnych ciężarków. Trening polega na wykonywaniu np. serii swingów. Odważniki należy trzymać oburącz i wprawiać je w ruch spomiędzy nóg, na wysokość klatki piersiowej. Angażują do pracy prawie wszystkie partie ciała i wymuszają utrzymywanie ciągłego balansu. Dzięki temu sylwetka staje się smukła i rozwija się równomiernie.

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje odważników: żeliwne oraz turniejowe. Sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, a rączki zostały pokryte antykorozyjną powłoką. Klienci mogą wybrać kettlebell ze standardową grubością rączki - 33mm, lub nieco szerszą o grubości 35mm.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 35 elementów