§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Gumy Oporowe Jest 6 produktów.

Trening siłowy z wykorzystaniem tylko jednego sprzętu? To możliwe. Prezentujemy Państwu zestaw gum do ćwiczeń. Z powodzeniem zastąpią hantle oraz sztangi, a w dodatku są lekkie i nie zajmują dużo miejsca.

Gumy treningowe wykonane są z wysokiej jakości, elastycznych materiałów. Nasz produkt jest trwały, a także wygodny i bezpieczny w użyciu. Oferujemy sprzęt w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy z nich charakteryzuje się innym oporem.

Ćwiczenia z taśmami mają wiele zalet. Po pierwsze, guma treningowa może być używana w dowolnym miejscu i czasie. Po drugie, treningi z ich wykorzystaniem korzystnie wpływają na zdrowie. Ćwiczenia poprawiają gibkość, zwiększają zakres ruchu, wytrzymałość mięśniową oraz – co bardzo ważne – gęstość kości, co zapobiega osteoporozie. Po trzecie, taśma oporowa pozwala na zaangażowanie całego ciała do treningu. Przyda się zarówno podczas rozgrzewki, jak i pompek czy podciągania, a nawet rozciągania. Guma do ćwiczeń to najlepsza opcja dla osób, które cenią sobie niezależność i kreatywność podczas treningów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów