§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Gumy Oporowe Jest 6 produktów.

Gumy treningowe wykonane są z wysokiej jakości, elastycznych materiałów. Nasz produkt jest trwały, a także wygodny i bezpieczny w użyciu. Oferujemy sprzęt w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy z nich charakteryzuje się innym oporem i elastycznością. Zapewniają one odpowiednią intensywność wykonywanych ćwiczeń bez względu na poziom sprawności ćwiczącego.


I poziom oporu – guma czerwona: najmniejszy opór. Przeznaczona dla osób początkujących.

II poziom oporu – guma czarna: mały opór.  Dla początkujących oraz dla trenujących mobilność. Używana często w rehabilitacji

III poziom oporu – guma fioletowa: średni opór. Często wykorzystywana w treningu dynamiki i wytrzymałości lub do ćwiczeń bardzo złożonych i skomplikowanych ruchowo.

IV poziom oporu – guma zielona: ciężki opór. Przeznaczona dla mężczyzn lub dla kobiet zaawansowanych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych.

V poziom oporu - guma niebieska: bardzo ciężki. Przeznaczona dla mężczyzn lub dla kobiet zaawansowanych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych.

VI poziom oporu - guma pomarańczowa: najcięższy opór. Zalecana do ćwiczeń wymagających bardzo dużego obciążenia (np. martwy ciąg, wyciskanie sztangi) oraz jako asysta podczas pociągania na drążku i ćwiczeń kalistenicznych.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów