§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Pokryte Poliuretanem Jest 3 produktów.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z clubbells, to pałki pokryte powłoką poliuretanową są właśnie dla Ciebie. W swojej ofercie posiadamy produkty w trzech kategoriach wagowych: 2,5 kg, 4,5kg oraz 10kg. Prezentowane maczugi przeznaczone są dla osób początkujących, które nie dysponują jeszcze pewnym chwytem.

Specjalna powłoka chroni clubbell oraz otoczenie w razie wyślizgnięcia się sprzętu z ręki. Rękojeść charakteryzuje się specjalną fakturą, która zwiększa tarcie, przez co maczuga lepiej leży w dłoni. Każda pałka wyposażona jest także w linkę, którą można założyć na nadgarstek.

Treningi z użyciem indyjskich maczug pozwalają na rozwinięcie wielu partii mięśniowych. Sprawdzą się zarówno w treningach siłowych, jak i wytrzymałościowych. Szeroki zakres ruchów, wykonywany podczas ćwiczeń poprawia gibkość i mobilność. Ćwiczenia z użyciem clubbell polegają na wykonywaniu obrotów i wymachów. Dzięki temu ciało zmuszane jest do znacznie większego wysiłku niż podczas treningów z użyciem innego rodzaju sprzętów, co powoduje znaczne przyspieszenie przemiany materii.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów