§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Stalowe Jest 8 produktów.

Clubbels wykonane w całości ze stali przeznaczone są dla osób, które mają doświadczenie w treningach z tego typu sprzętem. Ich rękojeść jest gładka, przez co wymagają pewnego, mocnego chwytu. W ofercie Girya Fitness znajduje się szeroki zakres wagowy produktów – od 2 do 20 kilogramów. Z najcięższych pałek zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający klienci.

Treningi z indyjskimi maczugami pomagają w pozbyciu się zwyrodnień z okolic stawów, działają rozluźniająco na mięśnie, a także przyczyniają się do zmniejszenia bólu w stawie barkowym. Ćwicząc regularne można znacznie zwiększyć swoją mobilność i zakres ruchów. Pałki przydatne są nie tylko w rozwijaniu górnych części ciała. Świetnie nadają się także do ćwiczeń dolnych partii poprzez wykonywanie, np. przysiadów lub wykroków.

Osoby, którym zależy na poprawie kondycji i wytrzymałości mogą z powodzeniem trenować z użyciem dwóch lżejszych maczug, natomiast te, które chcą popracować nad siłą mogą zaopatrzyć się w jedną, cięższą pałkę. Clubbells są idealnym uzupełnieniem treningów siłowych i sportów walki.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów