§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Krótkie (Bulava) Jest 2 produktów.

Bulava to krótsza wersja mace. Młot historią sięga czasów starożytnej Persji. Cenili go przede wszystkim wojownicy, którzy chcieli władać ciężkim orężem. Po latach zapomnienia sprzęt ponownie wkracza do siłowni na całym świecie.

Bulava jest świeżym produktem na polskim rynku, a już zaskarbiła sobie sympatię wielu sportowców. Produkt może być z powodzeniem stosowany jako uzupełnienie treningu siłowego oraz sportów walki. Mace krótkie przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sprzętem oraz dla tych, którzy chcą trenować mniejsze partie mięśni. Bulava świetnie sprawdzi się przy niekonwencjonalnych ćwiczeniach.

Treningi z jej użyciem przyczyniają się do wzmocnienia ścięgien, dzięki czemu pomagają w uniknięciu kontuzji. Specjalna faktura rękojeści, zapewnia większe bezpieczeństwo i poprawia komfort wykonywania ćwiczeń. W swojej ofercie Girya Fitness posiada bulavy w dwóch kategoriach wagowych: 7,5kg oraz 10kg. Produkt w całości został wykonany z wysokiej jakości stali.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów