§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Wypełniane Jest 1 produkt.

Wypełniany kettlebells to idealny sprzęt dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. To odważnik, którego czasza jest pusta w środku. Po otwarciu wnętrze produktu można wypełnić, np. piaskiem lub kamieniami. Dzięki temu o treningach można pamiętać nawet podczas wakacji nad morzem. Bez wypełnienia kettlebell waży 6 kg. Nie zajmie więc zbyt wiele miejsca w walizce, ani jej za bardzo nie obciąży. Maksymalna waga odważnika po napełnieniu czaszy wynosi 20 kg.   

Nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości stali. Kettlebell pokryty został elegancką, czarną, matową farbą. Odważnik zachowuje standardowe wymiarowy kettlebell turniejowego. Dzięki temu świetnie nadaje się do pełnej gamy ćwiczeń od przysiadów, poprzez martwy ciąg i wyciskanie, po treningi poprawiające wytrzymałość i mobilność.

Z wypełnianych kettlebells mogą korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące. Wagę produktu można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji