§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Regulowane Jest 1 produkt.

Nowość, którą musi mieć każdy fan kettlebells. To kilka odważników w jednym. Sprzęt zainteresuje każdego, kto nie chce kupować wielu produktów o różnej wadze. Kettlebell regulowany umożliwia płynną regulację ciężaru, w zakresie od 9 do 34 kg, z przeskokiem o 1 kg. Wnętrze odważnika wypełnione jest obciążającymi go talerzami. To zapobiega przesuwaniu się obciążenia podczas ćwiczeń.

Dzięki swojej kompaktowości i łatwości przechowywania, ten rodzaj kettlebells jest idealny do treningu w warunkach domowych, a także na świeżym powietrzu. Do ćwiczeń w terenie nie potrzeba już kilku odważników – teraz wystarczy jeden. Możliwość dostosowania wagi do indywidualnych potrzeb sprawia, że jest to sprzęt po który mogą sięgnąć zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące.

Produkt wykonany został z zachowaniem standardowych wymiarów kettlebell turniejowego. Pozwala na wykonanie tradycyjnych ćwiczeń z użyciem odważników. Kettlebell sprawdza się zarówno w klasycznych ćwiczeniach poprawiających siłę takich, jak martwy ciąg, przysiady oraz wyciskanie, jak i w treningach poprawiających mobilność i wytrzymałość.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Regulowany Kettlebell to idealne rozwiązanie dla osób ćwiczących w domu lub na dworze, które nie chcą kupować kilku odważników o różnych wagach. Nasz produkt posiada regulowaną wagę od 7 do aż 32 kilogramów, z przeskokiem co 1 kilogram. Brak klucza do rozkręcenia kettla w zestawie. Zalecamy używać do rozkręcenia kettla klucza "imbus 8" oraz do rozkręcania...

    460,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji