§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Żeliwne Jest 18 produktów.

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju hantle żeliwne. Wśród nich znajdują się także standardowe kettlebells do tzw. twardego stylu. Tego typu odważnikami trenują instruktorzy najstarszej na świecie federacji - RKC.

Twórcą hard style jest były instruktor rosyjskich służb specjalnych (Specnaz) – Pavel Tsatsouline. Podczas treningów z odważnikami, wykorzystywał techniki zaczerpnięte z karate. Ćwiczenia typu hard style przywiązują ogromną wagę do właściwej techniki, oddechu i napięcia mięśni. Tsatsouline swoje rewolucyjne metody promował w latach 90. w Stanach Zjednoczonych. Bardzo szybko zyskał wielu zwolenników na całym świecie, którzy chętnie trenowali pod jego nadzorem. System ceniony jest przede wszystkim przez przedstawicieli sportów siłowo-wytrzymałościowych oraz sportów walki.

Rękojeść tego typu odważników jest gładka, przez co zapewnia komfort pracy, zarówno podczas snatcha, jak i swinga. Wraz ze wzrostem ciężaru kettlebell, zmienia się jego kształt. Wymusza to na ćwiczącym przystosowanie się do zmienionej wagi.

Ten pozornie prosty przyrząd treningowy zapewnia wszechstronny, wielofunkcyjny trening – rozwija siłę, moc, wytrzymałość, poprawia napięcie mięśniowe, wydolność a także równowagę.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

na stronę
Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów