§ Witryna girya.com.pl wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej...
Żeliwne Jest 18 produktów.

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju hantle żeliwne. Wśród nich znajdują się także standardowe kettlebells do tzw. twardego stylu. Tego typu odważnikami trenują instruktorzy najstarszej na świecie federacji - RKC.

Twórcą hard style jest były instruktor rosyjskich służb specjalnych (Specnaz) – Pavel Tsatsouline. Podczas treningów z odważnikami, wykorzystywał techniki zaczerpnięte z karate. Ćwiczenia typu hard style przywiązują ogromną wagę do właściwej techniki, oddechu i napięcia mięśni. Tsatsouline swoje rewolucyjne metody promował w latach 90. w Stanach Zjednoczonych. Bardzo szybko zyskał wielu zwolenników na całym świecie, którzy chętnie trenowali pod jego nadzorem. System ceniony jest przede wszystkim przez przedstawicieli sportów siłowo-wytrzymałościowych oraz sportów walki.

Rękojeść tego typu odważników jest gładka, przez co zapewnia komfort pracy, zarówno podczas snatcha, jak i swinga. Wraz ze wzrostem ciężaru kettlebell, zmienia się jego kształt. Wymusza to na ćwiczącym przystosowanie się do zmienionej wagi.

Gravity Casting Kettlebell with natural surface and with Powder Coating.

dopuszczalna tolerancja wagi: +/- 3%

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów